A 2020-2021-es tanév sporteredményei

Fantasztikus eredmény született június 13-án, Kazáron: a Tájékozódási futók Országos Váltóbajnokságán az F 16-os kategóriában Kiss Ágoston 6. a osztályos tanuló a csapatával  első helyen végzett. Gratulálunk a remek eredményhez!

Menyhárt Olivér 6. b osztályos tanuló a GEAC színeiben versenyezve Székesfehérváron két bronzérmet szerzett: kalapácsvetésben és diszkoszvetésben állhatott a dobogóra. Gratulálunk, Oli!

Tavaszi sporteredmények:

Novák Amira (5. b.) úszó:

• Cápa Regionális Országos Bajnokság: 3 arany, váltóban
  • 2021. 04. 24-25. Bácsvíz Kupa: bronz, 50 mell
  • Tavaszi BVSC kupa ( 05. 08-09.), 50 mell, arany
  • Budapest Kupa, 50 m pillangó bronz, 50 m mell, ezüst, 100 gyors, 6. hely

Imre Barnabás (8. a) vízilabdázó:

• vízilabda országos bajnokságban első helyezést ért el a csapatával

A Hódmezővásárhelyen megrendezett

Országos Diákolimpián Tájfutásban nagyszerű eredmények születtek:

KorcsoportNévHelyezés
FIIVárszegi Zsombor 4. c6.
NIIBordács Éva 4. c7.
FIIIKiss Ágoston 6. a10.
FIVGáll Bence 7. a37
Rövidtáv eredményei
KorcsoportNévHelyezés
FIIVárszegi Zsombor 4. c14.
NIIBordács Éva 4. c17.
FIIIKiss Ágoston4.
FIVGáll Bence21.
Hosszútáv eredményei

Gratulálunk az országos versenyen való eredményes szerepléshez!

Ismét nagy gratuláció Menyhárt Olivér 6. b osztályos tanulónak, aki a Kecskeméten megrendezett Váltófutó Magyar Bajnokságon (május 8-án) a csapattársaival Országos Bajnok lett az U14 korcsoportban, 4x100m-es váltóban a GEAC színeiben versenyezve! Ügyesek voltatok!

Gratulálunk az alábbi diákoknak, hogy bejutottak a Tájfutás Diákolimpia országos döntőjébe, melyet 2021. május 16-án Hódmezővásárhelyen rendeznek meg:

• Kiss Ágoston 6. a
  • Gáll Bence 7. a
  • Nagy Sebestyén 4. c
  • Várszegi Zsombor 4. c
  • Bordács Éva 4. c

Sok sikert kívánunk, szurkolunk Nektek!

Menyhárt Olivér 6. b osztályos tanuló ismét szép eredménnyel tért haza: az országos összetett bajnokságon (ötösugrás, diszkosz, kalapácsvetés, súlylökés) 2. helyezést ért el. Gratulálunk Olinak ehhez a szép eredményhez is!

A Gödöllői EAC téli gerelyhajító versenyén 2021. február 27-én Menyhárt Olivér 6. b osztályos tanulónk az U14-es korcsoportban III. helyezett lett egyéni csúccsal. Gratulálunk a szép eredményhez!

Örömmel adjuk hírül, hogy Ujvárosi Ákos 4. c osztályos tanuló a Győrben megrendezett Diákolimpia Országos judo bajnokságon 2. helyezést ért el. Gratulálunk Ákosnak a szép eredményhez!

Jéga-Szabó Andor 3. c osztályos tanuló ugyanezen a megmérettetésen 5. helyezett lett. Andornak is gratulálunk a szép eredményhez!

Egy újabb szép eredményről számolhatunk be:

Menyhárt Viola 4. a és Menyhárt Olivér 6. b osztályos tanulók a Sport XXI. Program mátyásföldi Mezei futóversenyén  csapatukkal második helyezést értek el az U13-as és az U11-es korcsoportban.

A Vácon megrendezett ÉMR, Regionális Pályaversenyén Viola csapata bronzérmes, Olivér csapata ezüstérmes lett.

A győri Fedettpályás Újévi GYAC Kupa versenyen Olivér diszkoszban egyéni csúccsal I. helyezést, súlylökésben 5. helyezést ért el.

Mindhárom eredményhez szívből gratulálunk!